O Absurdum

Pomysł na narodziny Absurdum zrodził się w mojej głowie na początku sierpnia 2011 roku. Dostrzegłem, iż brakuje w polskim Internecie strony-bloga, która dostarczałaby rzetelnych informacji związanych z działalnością wszelkich instytucji, organizacji czy służb wobec obywateli. Moim celem nie jest szokowanie mocnymi zdjęciami ani szukanie sensacji. Chcę właściwie informować o rzeczywistości, kusząc się przy tym niejednokrotnie na wypowiadanie własnych sądów, które rzecz jasna będą subiektywne.

 

Wielkim atutem Absurdum – moim skromnym zdaniem – jest już teraz to, że nie angażuję się politycznie. Nie brakuje stron, których autorzy są określeni politycznie i swoje poglądy przekazują Czytelnikowi. Ja tego chcę uniknąć. Niech każdy ocenia sam.

Zaznaczyć należy jednakże, iż nie da się całkowicie uniknąć polityki przy poruszaniu tak istotnej tematyki – niejednokrotnie zapewne będzie obrywało się rządzącym. Nie dlatego jednak, że są z prawicy bądź lewicy, lecz dlatego, że po prostu źle służą obywatelowi.

 

Nie przedłużając, zachęcam  do czytania!

 

AKTUALIZACJA (13 listopada 2013 roku): zdecydowałem się więcej pisać o polityce (co nie oznacza, że ustawiłem się po którejkolwiek ze stron), w związku z czym wpisy dotyczące sceny politycznej będę oznaczał prefiksem [POLITYKA] – ot, aby każdy niezainteresowany mógł łatwo ominąć to, co go nie interesuje.

Podziel się: